Cena netto: 771,54 zł
SKU: 8X3E0A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: 1 rok
Galeria
Specyfikacja
Druk monochromatyczny
Drukuj projekty – z szybkością do 45 A4 stron na minutę.[1]
Automatyczny druk dwustronny
Oszczędzaj czas na wielostronicowych projektach, dzięki ultraszybkiemu automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
Drukowanie mobilne
Łatwa w użyciu aplikacja HP umożliwia drukowanie z urządzeń przenośnych.[2]
Dwuzakresowa sieć Wi-Fi®
Utrzymuj łączność w swojej firmie, dzięki sieci Wi-Fi®, która automatycznie wznawia połączenie.[3]
Wolf Pro Security
Chroń swoją sieć przed atakami komputerów kwantowych za pomocą zaawansowanych zabezpieczeń.[4]
Szybkość, niezawodność i jakość w jednym
Z łatwością obsługuj wysokonakładowe projekty, dzięki ultraszybkiemu automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
Szybka realizacja wszystkich projektów, dzięki prędkości druku do 45 A4 stron na minutę.[ 1]
Uniknij przerw dzięki niezawodnej łączności Wi-Fi®[3], która automatycznie odzyskuje połączenie, aby kontynuować drukowanie.
Niewymagające częstej konserwacji wkłady z tonerem HP zapewniają spójne, wysokiej jakości wydruki i nie wymagają czyszczenia.
Uprość pracę i zarządzanie drukiem
Wystarczy kilka prostych kroków, aby szybko i łatwo skonfigurować urządzenie i rozpocząć drukowanie w biurze.
Łatwe wdrażanie użytkowników i zdalne monitorowanie zabezpieczeń i poziomów tonera dzięki inteligentnemu pulpitowi zapewniającemu proste zarządzanie.
Nie zwlekaj z powrotem do biurka. Drukuj z dowolnego miejsca, dzięki łatwej w użyciu aplikacji HP.[2]
Otrzymuj najnowsze aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje zwiększające produktywność, dzięki którym Twoja drukarka ewoluuje wraz z Twoimi potrzebami.
Chroń swoją firmę dzięki najnowocześniejszym zabezpieczeniom
Zyskaj zabezpieczenia gotowe na przyszłość, dzięki pierwszym na świecie drukarkom chroniącym przed atakami komputerów kwantowych. [4]
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych - zadania drukowania i poufne dane nigdy nie są przechowywane w drukarce i usuwane po każdym zadaniu.
Chroń swój system druku za pomocą tonera zaprojektowanego z odpornymi na manipulację chipami, oprogramowaniem sprzętowym i opakowaniem. [8]
Usprawnij przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zarządzanie w całej flocie, dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu HP Security Manager. [5]
Oszczędność energii i mniej odpadów
Uzyskaj wyjątkową jakość druku, dzięki tonerowi TerraJet nowej generacji, zaprojektowanemu z myślą o niskim zużyciu energii. [6]
Mniej odpadów – ta drukarka została wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu[7], co pomaga zmniejszyć ilość odpadów.
Zmniejsz ilość odpadów, dzięki wkładom z tonerem TerraJet zaprojektowanym z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. [9]
Spełnia surowe kryteria zrównoważonego rozwoju certyfikacji Blue Angel. [10]
Kluczowe wyróźniki
- Dom i biuro Laser
- 1200 x 1200 DPI
- Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
- A4 45 stron/min
- Podwójne drukowanie Bezpośrednie drukowanie
- Port USB Wi-Fi Przewodowa sieć LAN Bluetooth
- LCD Wbudowany wyświetlacz
- Maksymalne obciążenie: 80000 stron/mies.
- Całkowita liczba podajników: 2 Całkowita pojemność wejściowa: 350 ark. Całkowita pojemność wyjściowa: 150 ark.
- Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB 1200 MHz
Najlepsza drukarka biznesowa zapewniająca potężną wydajność Doświadcz wysokiej wydajności druku w swojej firmie. Drukarka HP LaserJet Pro zapewnia bardzo dużą szybkość druku, łatwą konfigurację i zarządzanie oraz łatwe drukowanie mobilne w kompaktowej obudowie. A także przyszłościowe zabezpieczenia, które pomagają chronić sieć.. HP TerraJet Cartridge
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne Niektóre drukarki HP są przeznaczone do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ albo obwód elektroniczny firmy HP. Te drukarki wykorzystują dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem lub obwodami elektronicznymi. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ lub obwód elektroniczny firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów.
| Marketing Description | |
| Doświadcz wysokiej wydajności druku w swojej firmie. Drukarka HP LaserJet Pro zapewnia bardzo dużą szybkość druku, łatwą konfigurację i zarządzanie oraz łatwe drukowanie mobilne w kompaktowej obudowie. A także przyszłościowe zabezpieczenia, które pomagają chronić sieć. Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne Niektóre drukarki HP są przeznaczone do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ albo obwód elektroniczny firmy HP. Te drukarki wykorzystują dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem lub obwodami elektronicznymi. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ lub obwód elektroniczny firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - laser - monochromatyczny |
| Usługi powiązane | 1 rok gwarancji w depozycie |
| Liczba Użytkowników | Liczba użytkowników - 3-10 |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania | Do 45 str/min - Czerń i biel (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) Do 47 str/min - Czerń i biel (ISO/IEC 24734) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Do 80 str/min - czarno-białe - Krajobraz A5 Do 9 str/min - czarno-białe - A5 Portrait Do 40 cali na minuę - Dupleks czerń i biel - A4 (210 x 297 mm) Do 42 str/min - Dupleks czerń i biel - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) |
| Wbudowane urządzenia | Kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Rozmiar ekranu podglądu | 2,4" |
| Technologia przyłączania | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Wi-Fi(ax), Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 — host, Bluetooth LE |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 6.1 sek |
| Standardowe języki drukarki | pwgRaster, URF, JPEG, TIFF, PCL, PCL XL, PostScript 3, PDF, nativeOffice, PCLm |
| Dołączone czcionki | 110 x TrueType |
| Cechy drukarki | Technologia Instant-on, Pojemnik TerraJet, Automatyczne Włączanie, Automatyczne wyłączanie, dynamiczna drukarka z zabezpieczeniami, drukowanie z urządzenia mobilnego, drukowanie dwustronne, czas nagrzewania 55 sek. |
| Obługa nośników | Taca uniwersalna na 100 arkuszy, podajnik papieru na 250 arkuszy |
| Procesor | |
| Procesor | 1.2 GHz |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 512 MB / 512 MB (maks.) |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników | Papier zwykły, papier o lekkiej gramaturze, ciężki papier, papier bezdrzewny bond, papier kolorowy, papier letterhead, papier ze wstępnym nadrukiem, perforowany, papier makulaturowy, papier dopisania na brudno, koperty, etykiety |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 356 mm |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), Oficio (216 x 343 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), JIS B6 (128 x 182 mm), 100 x 150 mm, 195 x 270 mm, 184 x 260 mm, 197 x 273 mm |
| Rozmiary kopert | US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), International C6 (114 x 162 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), Japanese Chou No 3 (120 x 235 mm), Japanese Chou No 4 (90 x 205 mm) |
| Gramatura nośnika | 60 g/m² - 200 g/m² |
| Gramatura nośnika (lbs) | 16 lbs - 53 lbs |
| Całkowita pojemność nośników | 350 arkusze |
| Podajniki nośników | Taca wejściowa: 1 x automatyczny - 100 arkusze - A4 (210 x 297 mm)/ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) waga: 60 g/m² - 200 g/m² - (16 lbs (min) - 53 lbs (maks.)) Taca wejściowa: 1 x automatyczny - 250 arkusze - A4 (210 x 297 mm)/ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) waga: 60 g/m² - 120 g/m² - (16 lbs (min) - 32 lbs (maks.)) |
| Maks. pojemność nośników | 900 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 150 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 80000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 4000 str. |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania | TCP/IP, IPP, SLP, BOOTP, DHCP, HTTPS, HTTP, Syslog |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka | Obsługa IPv4, obsługa IPv6, Apple Bonjour, filtrowanie IP, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, SSL, TLS, 802.1x, WPA, WPA2, WPA3, WEP, EAP-PEAP, LEAP, EAP-TLS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x Toner (czarny) - do 3000 stron ISO/IEC 19752 |
| Zgodność z normami | RCM, TUV, GS, BSMI, CCC, BIS, KC, SIRIM, Cambodia, Ukraine, EAC, FCC, UL, Paraguay, Chile, Argentina S-Mark, Indonesia, Singapore, Philippines, IT ECO Declaration, CISPR 22:2008 (Międzynarodowa) Klasa B, CISPR 32:2015 Class B, EN 55032:2015+A11:2020 Class B, CISPR 35: 2016, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, FCC CFR 47 Część 15 Klasa B, ICES-003 issue 7 Class B, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4, IEC 62368-1: 2014, EN 62368-1:2014+A11:2017, IEC 62368-1:2018, EN IEC 62368-1:2020+A11:2020, IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014 + A11:2021, IEC 62479:2010, EN 62479:2010, IEC 62311:2007, EN 62311:2008, EN 300 328 V2.2.2, EN 301 893 V2.1.1, EN 300 440 V2.1.1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 110-127/220-240 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 536 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 6.3 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.92 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | HP App, HP Command Center, HP JetAdvantage Security Manager, HP Web JetAdmin, HPX, HP Easy Start, HP Universal Print Driver, HP Embedded Web Server |
| Wymagany system operacyjny | Linux, Citrix, Microsoft Windows Server 2025 x64, Microsoft Windows Server 2022 x64, Microsoft Windows Server 2019 (64-bit), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Android, IOS, Google Chrome OS, Microsoft Windows 11, Windows 10 (32/64 bits), Debian Linux 10, Debian 11, Linux Fedora 31, Linux Fedora 32, Linux Fedora 33, Linux Fedora 34, Linux Fedora 35, openSUSE 15.1, openSUSE 15.2, openSUSE 15.3, Ubuntu 20.04, Ubuntu 20.10 lub nowszy, Linux Zorin 15, Linux Zorin 16, Apple macOS Sequoia 15.0, Apple macOS Tahoe 26 |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Blue Angel | Tak |
| ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 32.5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80 % RH |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy) | 54 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 36.9 cm |
| Głębokość | 37.5 cm |
| Wysokość | 20.4 cm |
| Waga | 7.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość (transport) | 44.2 cm |
| Głębokość (transport) | 27.4 cm |
| Wysokość (transport) | 40.7 cm |
| Waga (transport) | 10.6 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 8X3E0A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







