1828 zł
Cena netto: 1 486,18 zł
Cena netto: 1 486,18 zł
SKU: HP450G8_A511165_SF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: HP Inc.
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | HP |
| Model Laptopa | ProBook 450 G8 |
| Procesor | Intel Core i5-1135G7, 4 rdzenie, 8 wątków, taktowanie bazowe 2,4 GHz, Turbo Boost do 4,2 GHz, cache 8MB |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15,6" LED, FHD 1920 x 1080, IPS |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | Kamerka HD 720p, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | WiFi 6, Bluetooth 5.0 |
| Złącza | 1× USB Type-C 3.2 Gen 2 3× USB Type-A 1× RJ-45 1× Jack audio combo 1× HDMI 1.4b |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HP450G8_A511165_SF |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







