293599 zł
Cena netto: 238 698,37 zł
Cena netto: 238 698,37 zł
SKU: APIC-CLUSTER-L3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO APIC Cluster dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Klaster (3 węzłów) |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Czujniki | Czujnik krawędzi |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Konfiguracja klastra | 3 - węzeł przetwarzania danych |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon Silver 4110 |
| Częstotliwość zegara | 2.1 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 2 |
| Gniazdo CPU | FCLGA3647 Socket |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 22 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 11 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 192 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 2666 MHz |
| Zgodność ze specyfikacją pamięci | PC4-21300 |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 12 (całkowita) |
| Cechy | Rejestrowana, Moduł Jednostronny |
| Cechy konfiguracji | 12 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | HDD |
| Pojemność | 2 x 2.4 TB |
| Typ interfejsu | SAS 12Gb/s |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 4 x 25 Gigabit SFP28 |
| Kontroler ethernet | Cisco UCS Virtual Interface Card 1455 |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x LAN (10/25 Gigabit Ethernet) (SFP28) |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Moc wyjściowa | 770 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 72.4 cm |
| Wysokość | 4.32 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | APIC-CLUSTER-L3 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







