98960 zł
Cena netto: 80 455,28 zł
Cena netto: 80 455,28 zł
SKU: BE7M-M6-K9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO Business Edition dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Wbudowane urządzenia | LED stanu, 4 przyciski sterowania, 6 x wentylator |
| Czujniki | Czujnik temperatury |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 2 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 24 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 28 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon Gold (3rd Gen) 6326 |
| Częstotliwość zegara | 2.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.5 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Typ chipsetu | Intel C621A |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 96 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 32 (całkowita) / 26 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Moduł Jednostronny, obsługa Intel Optane DC Persistent Memory (DCPMM) |
| Cechy konfiguracji | 6 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | HDD - wymiana podczas pracy |
| Pojemność | 16 x 600 GB |
| Typ interfejsu | SAS 12Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SAS 12Gb/s |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, RAID 60, JBOD, SRAID0 |
| Wielkość bufora | 4 GB |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Matrox G200e |
| Pamięć video | 8 MB DDR SDRAM |
| Maksymalny rozmiar alokowanej pamięci RAM | 512 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 6 x 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | 2 x Intel X710-T4, 2x Intel x550-T2 |
| Protokół komunkacyjny danych | 10 Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0, SNMP 2, SNMP 3, Syslog, SMTP, KMIP, CLI |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Cisco Integrated Management Controller |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 28 (całkowity) / 12 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x gniazdo rozszerzeń (wyłącznie karta podstopnicy) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x mLOM 2 (całkowity) / 0 (wolna) x LAN-on-Motherboard (LOM) 2 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card |
| Interfejsy | 1 x VGA - DB-15 (1 tylne) 1 x szeregowe - RJ-45 (1 tylne) 1 x zarządzanie (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 tylne) 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) - RJ-45 (2 tylne) 2 x USB 3.0 (2 tylne) 1 x KVM (1 z przodu) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Karta rozszerzająca |
| Zgodność z normami | TCG Certified, FIPS 140-2, Common Criteria EAL4+, ACPI 6.2, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, ACPI 4.0, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, GB4943.1-2001, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, KN35, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, KN32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, AS/NZS CISPR32:2013 Class A |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 1050 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.9 cm |
| Głębokość | 76.2 cm |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | BE7M-M6-K9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







