9355 zł
Cena netto: 7 605,69 zł
Cena netto: 7 605,69 zł
SKU: HX240C-M5L
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO HX240C-M5L Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 12 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 14 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 3 TB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 24 (całkowita) / 24 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Load-Reduced DIMM (LRDIMM), poprzez krzem za pośrednictwem DIMM (TSV DIMM) |
| Obsługiwany RAM | 1.5 TB rejestrowana - ECC 3 TB Load-Reduced - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
| Poziom RAID | JBOD |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | microSD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED Pilot 4 |
| Pamięć video | 16 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel X550 |
| Protokół komunkacyjny danych | 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Cisco Integrated Management Controller |
| Cechy | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 12 (całkowity) / 12 (wolna) x wymiana podczas pracy 3.5" LFF 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x gniazdo rozszerzeń (wyłącznie karta podstopnicy) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x mLOM M.2 Card |
| Interfejsy | 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x KVM 1 x zarządzanie - RJ-45 2 x USB 3.0 1 x szeregowe - RJ-45 1 x VGA - DB-15 1 x USB 3.0 (1 wewnętrzny) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Faseta |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, ACPI 4.0, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, GB4943.1-2001, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC CFR47 Part 15 A, CNS 13438 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, KN35, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, EN 300 386 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 73.8 cm |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HX240C-M5L |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







