123750 zł
Cena netto: 100 609,76 zł
Cena netto: 100 609,76 zł
SKU: SNS-3655-K9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SNS-3655-K9 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon Silver 4116 |
| Częstotliwość zegara | 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 3 GHz |
| Ilość rdzeni | 12-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA2011-v3 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 16.5 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 16.5 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 96 GB (zainstalowane) / 384 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Sloty | 24 (całkowita) / 18 (pusty) |
| Cechy konfiguracji | 6 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | HDD - wymiana podczas pracy |
| Pojemność | 4 x 600 GB |
| Typ interfejsu | SAS 12Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Cechy | Obsługa Podłączania na Gorąco |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SAS 12Gb/s |
| Poziom RAID | RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet, 4 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | Wymiana podczas pracy 2,5" |
| Interfejsy | 4 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) 1 x KVM 2 x VGA 4 x USB 2 x szeregowe - RJ-45 1 x zarządzanie - RJ-45 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, GB4943.1-2001, EN 55022 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, 21 CFR 1040 Second Edition, EN 300386, EN61000-3-3, EN61000-3-2 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Moc wyjściowa | 770 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 75.6 cm |
| Wysokość | 4.32 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SNS-3655-K9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







