56660 zł
Cena netto: 46 065,04 zł
Cena netto: 46 065,04 zł
SKU: UCS-C3260-SA-D
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCS-C3260-SA-D Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 4U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 70 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 74 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB |
| Technologia | ECC |
| Sloty | 16 (całkowita) / 16 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana |
| Obsługiwany RAM | 512 GB rejestrowana - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 18 (całkowity) / 18 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" 56 (całkowity) / 56 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 2 (całkowity) / 2 (wolna) x gniazdo rozszerzeń |
| Interfejsy | 2 x USB 3.0 (2 tylne) 1 x USB 2.0 (1 wewnętrzny) 4 x LAN (40Gigabit Ethernet) (QSFP+) - RJ-45 (4 tylne) 2 x zarządzanie - RJ-45 (2 tylne) 1 x KVM (1 tylne) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Faseta, rack rail kit, 2 x 7MM SSD Blank Filler, płyta zaślepiająca SIOC |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, Directive 2004/108/EC, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, Directive 2006/95/EC, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 300386 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 2+2 |
| Ilość zainstalowanych | 4 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 4 |
| Wymagane napięcie | AC 230 V (47 - 63 Hz) |
| Moc wyjściowa | 1050 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.4 cm |
| Głębokość | 81.3 cm |
| Wysokość | 17.4 cm |
| Waga | 88.45 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCS-C3260-SA-D |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







