15969 zł
Cena netto: 12 982,93 zł
Cena netto: 12 982,93 zł
SKU: UCS-SPR-C220M5-B4
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SP C220 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 10 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 10 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon Bronze 3106 |
| Częstotliwość zegara | 1.7 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 2 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 22 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 11 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 2666 MHz |
| Zgodność ze specyfikacją pamięci | PC4-21300 |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 24 (całkowita) / 22 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Moduł Jednostronny |
| Cechy konfiguracji | 2 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SAS 12Gb/s |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, JBOD, RAID 60 |
| Wielkość bufora | 2 GB |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD, microSD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED Pilot 4 |
| Pamięć video | 16 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel X550 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 2, SNMP 3, IPMI 2.0, CLI |
| Cechy | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 10 (całkowity) / 10 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x24 - połowa długości, połowa wysokości (tryb x16 / obsługa NCSI) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x24 - długość 3/4, pełna długość (tryb x16) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x mLOM 2 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card 2 (całkowity) / 1 (wolna) x karta SD (wewnętrzna) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta microSD (wewnętrzna) |
| Interfejsy | 2 x USB 3.0 (2 tylne) 1 x VGA - DB-15 (1 tylne) 1 x szeregowe - RJ-45 (1 tylne) 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) - RJ-45 (2 tylne) 1 x zarządzanie - RJ-45 (1 tylne) 1 x KVM (1 z przodu) 1 x USB 3.0 (1 wewnętrzny) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x CPU Heatsink, karta pamięci SD 32 GB, Cisco Ball Bearing Rail Kit, kabel SuperCap, mini operator pamięci, 10 x panel zaślepiający dysku SFF |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, ACPI 4.0, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, GB4943.1-2001, FCC CFR47 Part 15 A, CNS 13438 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, KN35, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, EN 300386, EN61000-3-3, EN61000-3-2 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 770 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 75.6 cm |
| Wysokość | 4.32 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCS-SPR-C220M5-B4 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







