13819 zł
Cena netto: 11 234,96 zł
Cena netto: 11 234,96 zł
SKU: UCSB-5108-AC2=
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCSB-5108-AC2= Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Obudowa Cisco UCS 5100 Series Blade Server Chassis jest kluczowym elementem Cisco Unified Computing System, zapewniając skalowalną i elastyczną architekturę dla obecnych i przyszłych potrzeb centrów danych, jednocześnie pomagając obniżyć całkowity koszt posiadania. Pierwsza oferowana przez Cisco obudowa serwerowa typu blade, Cisco UCS 5108 Blade Server Chassis, ma wysokość sześciu jednostek stelażowych (6RU), może być montowana w standardowej 19-calowej szafie i wykorzystuje standardowe chłodzenie od przodu do tyłu. Obudowa może pomieścić do ośmiu półszerokości lub czterech pełnowymiarowych serwerów kasetowych Cisco UCS serii B w tej samej obudowie. Obudowa Cisco UCS 5108 Blade Server rewolucjonizuje wykorzystanie i wdrażanie systemów opartych na ostrzach. Prostota ta eliminuje potrzebę dedykowanego zarządzania obudową i przełącznikami kasetowymi, redukuje okablowanie i umożliwia skalowalność do 20 obudów bez zwiększania złożoności. Obudowa Cisco UCS 5108 Blade Server Chassis jest kluczowym elementem zapewniającym prostotę i szybkość reakcji IT dla centrum danych w ramach Cisco Unified Computing System. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 6U |
| Ilość obsługiwanych urządzeń typu blade | Do 8 |
| System chłodzący | Wentylator x 8 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 2 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, EN50082-1, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, VCCI Class A, CNS 13438(95) Class A, KN22 Class A, AS/NZS CISPR 22, GB 4943.1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 300386 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Brak zasilacza |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | N 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 4 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 81.2 cm |
| Wysokość | 26.7 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 93% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCSB-5108-AC2= |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







