8265 zł
Cena netto: 6 719,51 zł
Cena netto: 6 719,51 zł
SKU: UCSB-B200-M5
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCSB-B200-M5 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Ostrze |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 2 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 3072 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - Zaawansowane ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 24 (całkowita) / 24 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Load-Reduced DIMM (LRDIMM), poprzez krzem za pośrednictwem DIMM (TSV DIMM) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Matrox G200e |
| Praca w sieci | |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Cisco Integrated Management Controller |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 24 (całkowity) / 24 (wolna) x DIMM 288-pin 2 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card 2 (całkowity) / 2 (wolna) x karta SD 2 (całkowity) / 2 (wolna) x gniazdo rozszerzeń |
| Interfejsy | 1 x KVM 1 x USB 3.0 (1 wewnętrzny) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | CPU Heatsink, panel zaślepiający |
| Zgodność z normami | ACPI 4.0 |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.3 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 4.31 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 93% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCSB-B200-M5 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







