6035545 zł
Cena netto: 4 906 947,15 zł
Cena netto: 4 906 947,15 zł
SKU: UCSC-885A-M8-H26
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCS C885A dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 8U |
| W pakiecie z | 8 x NVIDIA ConnectX-7, 2 x NVIDIA BlueField-3 B3220 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD EPYC 9575F |
| Częstotliwość zegara | 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Ilość rdzeni | 64 rdzenie |
| Ilość procesorów | 2 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 2.3 TB (zainstalowane) / 3 TB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 3000 MHz 6000 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 3000 MHz |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 24 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana |
| Cechy konfiguracji | 24 x 96 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 2 x 960 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express (NVMe) |
| Cechy | Dysk rozruchowy |
| Napęd dyskowy (2.) | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 2 x 1.92 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | 8 x NVIDIA HGX H200 SXM |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel X710-T2L |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 50 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, 400 Gigabit Ethernet, 400 Gigabit InfiniBand |
| Zgodność z normami | OCP 3.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 1 (całkowity) / 4 (wolna) x PCIe 5.0 x16 (pełna wysokość, polowa długości) 8 (całkowity) / 0 (wolna) x PCIe 5.0 x16 (wysokość kadłuba, połowa długości) 2 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 5.0 x8 / mezzanina Open Compute Project (OCP) 3.0 1 (całkowity) / 1 (wolna) x gniazdo rozszerzeń 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card |
| Interfejsy | 1 x 10 Gigabit Ethernet - RJ-45 8 x LAN (10/25/40/50/100/200/400 Gigabit Ethernet) - QSFP 2 x LAN (10/25/40/50/100/200 Gigabit Ethernet) - QSFP 1 x USB 3.0 - Type C 1 x USB 2.0 - Type C (debug) 1 x zarządzanie - RJ-45 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | WEEE |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz z funkcją hot-swap / nadmiarowy |
| Schemat zasilania nadmiarowego | N+2 |
| Ilość zainstalowanych | 6 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 6 |
| Wymagane napięcie | 54 V |
| Moc wyjściowa | 3000 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie | Cisco Intersight |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCSC-885A-M8-H26 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







