12898 zł
Cena netto: 10 486,18 zł
Cena netto: 10 486,18 zł
SKU: UCSC-C220-M6S
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCS C220 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 2 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 10 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 10 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 32 (całkowita) / 32 (pusty) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Matrox G200e |
| Pamięć video | 8 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Intel Baseboard Management Controller (BMC), Cisco Integrated Management Controller |
| Zgodność z normami | OCP 3.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 10 (całkowity) / 10 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x PCIe 4.0 1 (całkowity) / 1 (wolna) x mLOM |
| Interfejsy | 2 x USB 3.0 (2 tylne) 1 x VGA - DB-15 (1 tylne) 1 x szeregowe - RJ-45 (1 tylne) 1 x zarządzanie (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 tylne) 1 x KVM (1 z przodu) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Płyta tylna NVMe |
| Zgodność z normami | BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, ACPI 4.0, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, GB4943.1-2001, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, KN35, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, KN32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, AS/NZS CISPR32:2013 Class A |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.9 cm |
| Głębokość | 76.2 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCSC-C220-M6S |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







