9799 zł
Cena netto: 7 966,67 zł
Cena netto: 7 966,67 zł
SKU: UCSC-C240-M5SX
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO UCSC-C240-M5SX Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Wbudowane urządzenia | Tylna płyta |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 26 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 24 (całkowita) / 24 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Load-Reduced DIMM (LRDIMM), poprzez krzem za pośrednictwem DIMM (TSV DIMM) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 3Gb/s |
| Ilość kanałów | 8 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Intel X550 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 26 (całkowity) / 26 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 24 (całkowity) / 24 (wolna) x DIMM 288-pin 6 PCIe 3.0 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 1 (całkowity) / 1 (wolna) x mLOM 2 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card 5 PCIe x8 1 PCIe x16 |
| Interfejsy | 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x KVM 1 x zarządzanie 2 x USB 3.0 1 x szeregowe - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x panel zaślepiający zasilacza |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, ACPI 4.0, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, GB4943.1-2001, EN61000-3-2, EN61000-3-3, FCC CFR47 Part 15 A, CNS 13438 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 300 386, KN35, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, EN 300386 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Ilość zainstalowanych | 0 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 73.8 cm |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UCSC-C240-M5SX |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







