12364 zł
Cena netto: 10 052,03 zł
Cena netto: 10 052,03 zł
SKU: EMEA_PER360SPL1_32GB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Bundle DELL PowerEdge dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon E-2414, 2,6GHz, 4 rdzenie / 4 wątki, 8MB pamięci podręcznej, Turbo, HT (55W) DDR5-4800 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
16GB pamięci UDIMM DDR5, 5600MT/s, z funkcją ECC |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
PERC H355 - RAID 0,1,10 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 2 TB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń |
|
| Gniazda we/wy |
|
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.8 mm |
| Szerokość | 482 mm |
| Głębokość | 585.3 mm |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EMEA_PER360SPL1_32GB |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







