SKU: EMEA_PROMO_PER470_SPL2WSTD25
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Bundle DELL PowerEdge dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Serwer Dell PowerEdge R470 został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy w szafie rackowej i wyposażony jest w solidne rozwiązanie pamięci masowej z kieszeniami typu hot-swap. Serwer ten posiada 8 kieszeni pamięci masowej typu hot-swap, które obsługują dyski 2,5", umożliwiając łatwą modernizację i konserwację bez przestojów. Dzięki pojemności pamięci SSD wynoszącej 480 GB i zaawansowanemu interfejsowi Serial ATA-600 zapewnia niezawodny i szybki dostęp do danych, odpowiedni dla różnych zastosowań. Wyposażony w podwójne zasilacze, model R470 obsługuje schemat redundancji zasilania, zapewniający stałą dostępność operacyjną. Procesor Intel Xeon w połączeniu z 16 gniazdami DIMM dla pamięci DDR5 SDRAM zapewnia wysoką wydajność przetwarzania danych. Możliwości rozbudowy dzięki gniazdom PCIe 5.0 zwiększają wszechstronność, dzięki czemu Dell PowerEdge R470 jest elastycznym wyborem dla każdej rozwijającej się firmy, która efektywnie obsługuje szereg zadań obliczeniowych. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL PE R470 8x2.5 HP Xeon Performance 6517P 32GB 2x480GB SSD SATA Rails Bezel PERC H965i iDRAC10 Ent 2x 1100W |
| Opis: | Dell PowerEdge R470 - Serwer - montowany w stojaku 1U - pojedynczy - 1 x Xeon 6517P / do 4.2 GHz - RAM 32 GB - SAS - wymiana podczas pracy 2,5" liczba wnęk - SSD 2 x 480 GB - Matrox G200 - monitor: brak - z 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Serwer |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| Rodzaj produktu: | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera: | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap: | 8 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon (6-ta gen) 6517P |
| Częstotliwość zegara: | 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 16-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | 32 wątki, 190W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 72 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 72 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB (zainstalowane) / 4 TB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 6400 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 6400 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 16 (całkowita) |
| Cechy: | Rejestrowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - wymiana podczas pracy - 2.5" |
| Pojemność: | 2 x 480 GB |
| Typ interfejsu: | SATA 6Gb/s |
| Cechy: | Emulacja 512 (512e), 3 DWPD, Read Intensive |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej: | PERC H965i Front |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Matrox G200 |
| Pamięć video: | 16 MB |
| Interfejsy wideo: | VGA |
| Praca w sieci | |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 8 (całkowity) / 6 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" |
| Sloty: | 2 PCIe 5.0 x16 - pełna wysokość 1 półpiętro Open Compute Project (OCP) |
| Interfejsy: | 1 x USB-C 2.0 (1 przód) 2 x BMC (1 tylne) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 tylne, 1 wewnętrzny) 1 x VGA (1 tylne) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ReadyRails, konfiguracja podnośnika 6 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe: | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego: | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych: | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 2 |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V |
| Moc wyjściowa: | 1100 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Titanium |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 2549 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 1827 |
| Produkcja (kg CO2e): | 553.133 |
| Logistyka (kg CO2e): | 170.783 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 1799.594 |
| EOL (kg CO2e): | 22.941 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 749.406 |
| Wersja PAIA: | PAIA 1.4.2, 2025 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 48.2 cm |
| Głębokość: | 81.692 cm |
| Wysokość: | 4.28 cm |
| Oprogramowanie | Windows Server 2025 Standard |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EMEA_PROMO_PER470_SPL2WSTD25 |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







