13901 zł
Cena netto: 11 301,63 zł
Cena netto: 11 301,63 zł
SKU: EMEA_PROMO_R360_SPL3WSTD25
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Bundle DELL PowerEdge dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL PE R360 4X3.5 HP Xeon 6 Performance 6325P 16GB 1x1.2TB Rails Broadcom 5720 PERC H355 iDRAC9 Basic 1x700W |
| Opis: | Dell PowerEdge R360 - Serwer - montowany w stojaku 1U - pojedynczy - 1 x Xeon 6325P / do 5.2 GHz - RAM 16 GB - SAS - wymiana podczas pracy 3,5" liczba wnęk - HDD 1.2 TB - G200eW - Gigabit Ethernet - monitor: brak |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Serwer |
| Rodzaj produktu: | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera: | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap: | 4 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon (6-ta gen) 6325P |
| Częstotliwość zegara: | 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | Quad-Core |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 8, 55W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - ECC |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 4 (całkowita) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | HDD |
| Pojemność: | 1 x 1.2 TB |
| Typ interfejsu: | SAS 12Gb/s |
| Prędkość obrotowa: | 10000 obr/min |
| Cechy: | Instant Secure Erase (ISE), 512 native ( 512n ) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej: | PERC H355 Front |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Matrox G200eW |
| Pamięć video: | 16 MB |
| Interfejsy wideo: | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | LAN-on-motherboard (LOM) |
| Porty Ethernet: | 2 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 4 (całkowity) / 3 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Interfejsy: | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x VGA (1 tylne) 1 x zarządzanie - micro-USB Type-AB (1 z przodu) (złącze iDRAC Direct) 2 x USB 3.2 Gen 1 (1 tył, 1 wew.) 1 x szeregowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ReadyRails |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe: | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego: | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Ilość zainstalowanych: | 1 |
| Wymagane napięcie: | AC 200-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 700 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Titanium |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 1140 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 943 |
| Produkcja (kg CO2e): | 307.8 |
| Logistyka (kg CO2e): | 102.6 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 718.2 |
| EOL (kg CO2e): | 11.4 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 421.8 |
| Wersja PAIA: | 1.4.0, 2024 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 48.2 cm |
| Wysokość: | 4.28 cm |
| Oprogramowanie | Windows Server 2025 Standard |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EMEA_PROMO_R360_SPL3WSTD25 |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







