31198 zł
Cena netto: 25 364,23 zł
Cena netto: 25 364,23 zł
SKU: EMEA_PROMO_R760XS_SPL1WSTD25
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Bundle DELL PowerEdge dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Łatwe uruchamianie popularnych aplikacji IT dzięki zrównoważonej mocy obliczeniowej i elastycznej pamięci masowej tego chłodzonego powietrzem serwera. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL PE R760xs 12x3.5 HP SAS/SATA Intel Xeon Silver 4510 1x32GB 2.4TB SAS PERC H755 iDRAC9 Enterprise 16G 2x700W + Windows Server 2025 Standard |
| Opis: | Dell PowerEdge R760xs - Serwer - montowany w stojaku 2U - podwójny - 1 x Xeon Silver 4510 / do 4.1 GHz - RAM 32 GB - SAS - wymiana podczas pracy 3,5" liczba wnęk - HDD 2.4 TB - Matrox G200 - Gigabit Ethernet - monitor: brak - z 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Typ: | Serwer |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| Rodzaj produktu: | Montowany w stojaku - 2U |
| Skalowalność serwera: | Podwójny |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap: | 12 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon Silver 4510 |
| Częstotliwość zegara: | 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.1 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora: | Możliwość upgrade'u |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 24, 150W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB (zainstalowane) / 1 TB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 4400 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4400 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 16 (całkowita) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | HDD - wymiana podczas pracy |
| Pojemność: | 1 x 2.4 TB |
| Typ interfejsu: | SAS 12Gb/s |
| Prędkość obrotowa: | 10000 obr/min |
| Cechy: | Instant Secure Erase (ISE), emulacja 512 (512e) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej: | PERC H755 |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Matrox G200 |
| Pamięć video: | 16 MB |
| Interfejsy wideo: | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet: | 6 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Broadcom BCM5719 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 12 (całkowity) / 11 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" |
| Sloty: | 1 PCIe x16 1 PCIe x8 |
| Interfejsy: | 6 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x zarządzanie - micro-USB (1 z przodu) (złącze iDRAC Direct) VGA |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ReadyRails |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe: | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego: | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych: | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 2 |
| Wymagane napięcie: | AC 200-240 V |
| Moc wyjściowa: | 700 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Titanium |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 6654 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 3747 |
| Produkcja (kg CO2e): | 465.78 |
| Logistyka (kg CO2e): | 133.08 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 6055.14 |
| EOL (kg CO2e): | 0 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 598.86 |
| Wersja PAIA: | 1.3.2, 2022 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 48.2 cm |
| Głębokość: | 72.162 cm |
| Wysokość: | 8.68 cm |
| Oprogramowanie | Windows Server 2025 Standard |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EMEA_PROMO_R760XS_SPL1WSTD25 |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







