Cena netto: 22 900,81 zł
SKU: EMEA_PROMO_R760XS_SPL3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Intel® Xeon Silver 4514Y 2 GHz
- 32 GB DDR5-SDRAM
- 960 GB
- Rack (2U) 1100 W
Idealne połączenie wydajności i gęstości
Dzięki zrównoważonej mocy obliczeniowej i elastycznej pamięci masowej tego chłodzonego powietrzem serwera można łatwo uruchamiać najpopularniejsze aplikacje IT.
Innowacje tam, gdzie wydawały się niemożliwe
Wdrażaj ogromne zasoby obliczeniowe w dowolnym miejscu dzięki najnowszej rodzinie wydajnych, bezpiecznych serwerów zaprojektowanych w celu przyspieszenia automatyzacji i innowacji.
Platforma innowacji
Serwer PowerEdge R760xs to elastyczny serwer chłodzony powietrzem, który pasuje do bieżącej infrastruktury i obsługuje najbardziej wymagające aplikacje.
W sam raz
Ten chłodzony powietrzem serwer zaprojektowany z myślą o najpopularniejszych aplikacjach IT zapewnia właściwą równowagę między wydajnością a elastycznością.
Maksymalnie dwa skalowalne procesory Intel® Xeon® czwartej generacji (do 32 rdzeni na gniazdo) zapewniają szybkie i dokładne przetwarzanie danych.
Szybsze przetwarzanie obciążeń roboczych w pamięci dzięki nawet 16 modułom RDIMM DDR5 o prędkości do 4800 MT/s.
Zwiększ przepustowość danych i skróć opóźnienia dzięki obsłudze do 8 urządzeń we/wy.
Do 6 gniazd PCIe, 1 gniazdo sieciowe OCP 3.0 i 1 dedykowane gniazdo PERC.
Opcje pamięci masowej obejmują do 12 dysków HDD/SSD 3,5" lub do 16 dysków HDD/SSD 2,5" oraz do 8 dysków NVMe.
OpenManage Systems Management
Oswój złożoność środowiska IT dzięki ofercie zarządzania systemami Dell Technologies OpenManage Systems Management obejmującej narzędzia i rozwiązania do wykrywania, wdrażania, monitorowania, aktualizacji i zabezpieczania infrastruktury PowerEdge oraz zarządzania nią.
Inteligentna automatyzacja
Zintegruj narzędzia w całej swojej ofercie z rozwiązaniami PowerEdge iDRAC, OpenManage Enterprise i CloudIQ, które pomagają organizacjom zautomatyzować cykl eksploatacji serwerów, zoptymalizować operacje i wydajnie skalować.
Wbudowane zabezpieczenia
Chroń produkty na każdym etapie cyklu życia dzięki odpornej na awarie architekturze PowerEdge, która pomaga przyspieszyć wdrożenie strategii bezpieczeństwa opartej na modelu „zero trust". Od technologii Silicon Root of Trust, zabezpieczonej weryfikacji podzespołów, podpisanego oprogramowania wewnętrznego i wykrywania zmian po odzyskiwanie systemu BIOS i dynamiczną blokadę systemu - możesz mieć pewność, że serwery są bezpieczne.
Konsulting
Usługi konsultingowe to fachowa pomoc w rozwijaniu, optymalizowaniu i transformowaniu firmowej infrastruktury IT we własnym tempie i w miarę możliwości budżetowych. Zatrudniamy wielu konsultantów i inżynierów (posiadających stosowne certyfikaty), których wspomagają zespoły doświadczonych specjalistów ds. zarządzania programami. Dajemy naszym klientom pewność, że projekt będzie prowadzony prawidłowo i terminowo.
Wsparcie
Zapewnij sobie swobodę, która pozwoli Ci skoncentrować się na transformacji firmy, polegając na doświadczeniu i fachowej wiedzy, z których firma Dell znana jest na całym świecie. Wybierz odpowiednie wsparcie dostosowane do poziomu istotności konkretnych systemów, obejmujące automatyczną analizę predykcyjną, asystę innych podmiotów w ramach współpracy oraz opiekę menedżera ds. usług technologicznych.
Wdrożenie
Pakiet ProDeploy Enterprise Suite daje klientom większe korzyści z technologii już od pierwszego dnia po wdrożeniu. Usługa świadczona na miejscu zapewnia stałą pomoc w okresie przejściowym w celu przyspieszenia wdrożenia. Nasi eksperci świadczą szeroki zakres usług wdrożeniowych, począwszy od podstawowej instalacji sprzętu po planowanie, konfigurowanie oraz złożone integracje, aby ułatwić osiąganie sukcesów biznesowych obecnie i w przyszłości.
Edukacja
Usługi edukacyjne to szeroka gama szkoleń prowadzonych różnymi metodami, w tym szkolenia prowadzone przez instruktora (także wirtualnego) oraz samodzielne szkolenia online. Dzięki kompleksowej i elastycznej ofercie programów szkoleniowych można łatwo zapewnić pracownikom kwalifikacje niezbędne do skutecznego stosowania nowych technologii oraz zarządzania nimi na pełną skalę.
| Marketing Description | |
| Łatwe uruchamianie popularnych aplikacji IT dzięki zrównoważonej mocy obliczeniowej i elastycznej pamięci masowej tego chłodzonego powietrzem serwera. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Usługi powiązane | 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 16 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon Silver 4514Y |
| Częstotliwość zegara | 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Główne cechy procesora | 32 wątki, 150W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 1 TB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 4400 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 4400 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 16 (całkowita) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - wymiana podczas pracy - 2.5" |
| Pojemność | 1 x 960 GB |
| Typ interfejsu | SATA 6Gb/s |
| Cechy | Emulacja 512 (512e), 1 DWPD, Read Intensive |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej | PERC H755 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Matrox G200 |
| Pamięć video | 16 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 6 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Broadcom BCM5719 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 16 (całkowity) / 15 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" |
| Sloty | 1 PCIe x16 1 PCIe x8 |
| Interfejsy | 6 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x zarządzanie - micro-USB (1 z przodu) (złącze iDRAC Direct) VGA |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | ReadyRails |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V |
| Moc wyjściowa | 1100 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy | 6654 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e) | 3747 |
| Produkcja (kg CO2e) | 465.78 |
| Logistyka (kg CO2e) | 133.08 |
| Eksploatacja (kg CO2e) | 6055.14 |
| EOL (kg CO2e) | 0 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e) | 598.86 |
| Wersja PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 48.2 cm |
| Głębokość | 72.162 cm |
| Wysokość | 8.68 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EMEA_PROMO_R760XS_SPL3 |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







