77026 zł
Cena netto: 62 622,76 zł
Cena netto: 62 622,76 zł
SKU: PYR2548RAN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Fujitsu
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt FUJITSU PRIMERGY RX2540 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Serwer Fujitsu PRIMERGY RX2540 M8 stanowi wszechstronne rozwiązanie do montażu w szafie rack, dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych. Dzięki solidnej obudowie i wydajnej konstrukcji serwer ten doskonale wykorzystuje dostępną przestrzeń, zapewniając jednocześnie optymalną wydajność. Wyposażony w funkcję wymiany komponentów podczas pracy, umożliwia użytkownikom płynną wymianę elementów bez konieczności wyłączania zasilania, co zwiększa ogólny czas sprawności i wydajność. Serwer działa wydajnie w szerokim zakresie wilgotności i jest przystosowany do pracy w wysokich temperaturach, dzięki czemu nadaje się do różnych warunków środowiskowych. Dzięki zintegrowanym funkcjom zdalnego zarządzania i sprawności energetycznej na poziomie 96% model ten został zaprojektowany z myślą o oszczędzaniu energii, co przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych przy zachowaniu zgodności z wieloma standardami branżowymi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 16 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 16 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon (6-ta gen) 6517P |
| Częstotliwość zegara | 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Główne cechy procesora | 32 wątki |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 72 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 72 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 256 GB (zainstalowane) / 8 TB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 6400 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 6400 MT/s |
| Sloty | 32 (całkowita) / 28 (pusty) |
| Cechy | Scrubbing pamięci, Adaptive Double-Device Data Correction (ADDDC), Single Device Data Correction (SDDC), dublowanie pamięci |
| Cechy konfiguracji | 4 x 64 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD |
| Pojemność | 2 x 480 GB |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Interfejsy wideo | DisplayPort |
| Praca w sieci | |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Integrated Remote Management Controller (iRMC S6) |
| Zgodność z normami | OCP 3.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 12 (całkowity) / 12 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" (wysokość 9,5 mm) |
| Sloty | 5 PCIe 5.0 x16 - ekonomiczny (do kontrolera pamięci wewnętrznej) 1 PCIe 5.0 x16 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 5 x USB 3.0 (1 przedni, 2 tylne, 2 wewnętrzne) 2 x DisplayPort 1.1a (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x zarządzanie (Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 - Type A (1 przód) (port zarządzania) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu w stojaku |
| Zgodność z normami | WEEE, RoHS, CB, GS, NRTLc/us, certyfikat FCC Class A, NMB-3 Class A, ICES-003 Klasa A, VCCI Class A, JIS C 61000-3-2, EAC, KC, CCC, RCM, BSMI |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Moc wyjściowa | 900 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Wydajność | 96% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie | Licencja aktywacji iRMC S6 eLCM |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | 48.2 cm - 77 cm - 8.7 cm - z fasetą przednią |
| Szerokość | 43.5 cm |
| Głębokość | 77 cm |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Waga | 35.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 85% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PYR2548RAN |
| Dane producenta | Fujitsu Limited 1-1, Kamikodanaka 4-chome Nakahara-ku Kawasaki-shi, Kanagawa 211-8588 Japonia Telefon: +81-44-754-3111 E-mail: info@fujitsu.com Strona internetowa: fujitsu.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 36 02-255 Warszawa THE PARK WARSAW Telefon: +48 22 574 10 00 Fax: +48 22 574 10 09 E-mail: kontakt-pl@fujitsu.com |
| Pomoc techniczna | https://support.ts.fujitsu.com/indexDownload.asp?lng=PL |







