8071 zł
Cena netto: 6 561,79 zł
Cena netto: 6 561,79 zł
SKU: VFY:R1336SC125IN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Fujitsu
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt FUJITSU PRIMERGY RX1330 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Serwer Fujitsu PRIMERGY RX1330 M6 został zaprojektowany z myślą o małych i średnich firmach wymagających wydajności, niezawodności i energooszczędności w obudowie 1U do montażu w szafie. Wyposażony jest w wysokowydajny zasilacz o sprawności 96% Titanium, zapewniający znaczną oszczędność energii i niższy całkowity koszt posiadania. Brak dysku twardego w zestawie zapewnia elastyczność w dostosowywaniu rozwiązań pamięci masowej do konkretnych potrzeb, wspieranych przez różnorodne wnęki i gniazda rozszerzeń, w tym wnęki 2,5" typu hot-swap, wewnętrzne gniazda M.2 i niskoprofilowe gniazda PCIe zapewniające skalowalność. Łączność jest solidna, obejmuje porty USB 3.2 Gen 1 i Gen 2, podwójny Gigabit Ethernet i wyjścia VGA, obsługujące szeroką gamę konfiguracji peryferyjnych i sieciowych. Serwer jest wyposażony w procesor Intel Xeon, zapewniający potężne możliwości obliczeniowe. Dodatkowo, zintegrowany kontroler zdalnego zarządzania (iRMC S6) upraszcza zadania zarządzania serwerem, zwiększając wydajność operacyjną. Jego konstrukcja stawia na cichą pracę, co czyni go idealnym wyborem dla środowisk, w których hałas jest problemem. Dzięki zgodności z wieloma normami, w tym FCC klasy A i RoHS, Fujitsu PRIMERGY RX1330 M6 stanowi niezawodne, wydajne i wszechstronne rozwiązanie serwerowe. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Wbudowane urządzenia | 5 x wentylator |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 4 |
| Lokalizacja | Region: Europa |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon 6325P |
| Częstotliwość zegara | 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni | Quad-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Główne cechy procesora | Technologia Intel Turbo Boost |
| Typ chipsetu | Intel C266 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 18 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 18 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 4800 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 4800 MT/s |
| Sloty | 4 (całkowita) / 3 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwustronny |
| Cechy konfiguracji | 1 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I210 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Kontroler zdalnego zarzadzania | Integrated Remote Management Controller (iRMC S6) |
| Cechy | Obsługa PXE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" (wysokość 9,5 mm) |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 5.0 x8 - ekonomiczny 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x4 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 6 x USB 3.2 Gen 1 (2 z przodu, 4 ztyłu) 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x VGA 1 x zarządzanie (Gigabit Ethernet) - RJ-45 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu w stojaku |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, GS, NRTLc/us, certyfikat FCC Class A, ICES-003, NMB-003 Class A, VCCI Class A, JIS C 61000-3-2, EAC, KC, CCC, RCM, BSMI |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 200-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 500 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Wydajność | 96% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie | iRMC S6 Advanced Pack |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | 48.3 cm - 50.6 cm - 4.3 cm - z fasetą przednią |
| Szerokość | 43.6 cm |
| Głębokość | 44.8 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 9.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 85% (bez skraplania) |
| Emisja dźwięku | 21 dBA |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VFY:R1336SC125IN |
| Dane producenta | Fujitsu Limited 1-1, Kamikodanaka 4-chome Nakahara-ku Kawasaki-shi, Kanagawa 211-8588 Japonia Telefon: +81-44-754-3111 E-mail: info@fujitsu.com Strona internetowa: fujitsu.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 36 02-255 Warszawa THE PARK WARSAW Telefon: +48 22 574 10 00 Fax: +48 22 574 10 09 E-mail: kontakt-pl@fujitsu.com |
| Pomoc techniczna | https://support.ts.fujitsu.com/indexDownload.asp?lng=PL |







