42596 zł
Cena netto: 34 630,89 zł
Cena netto: 34 630,89 zł
SKU: P89999-425
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP ProLiant DL360 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| HPE ProLiant DL360 Gen12 to serwer do montażu w szafie rack, zaprojektowany z myślą o wydajności i elastyczności w wymagających środowiskach. Dzięki 10 kieszeniom typu hot-swap i obsłudze wymiennych dysków 2,5 cala serwer ten oferuje możliwości przechowywania danych, zapewniając szybką i łatwą wymianę komponentów bez przestojów. Posiada również zaawansowane opcje łączności, w tym wiele portów USB i Ethernet, ułatwiających zarządzanie i integrację z istniejącymi systemami. Zintegrowany kontroler Lights-Out 7 usprawnia zdalne zarządzanie, ułatwiając monitorowanie i utrzymanie działania serwera z dowolnego miejsca. Zaprojektowany do pracy w różnych warunkach środowiskowych, HPE ProLiant DL360 Gen12 obsługuje temperatury od 10°C do 35°C i działa skutecznie przy wilgotności od 8% do 90% RH. Jego solidna konstrukcja spełnia różne normy zgodności, w tym ENERGY STAR i AES, zapewniając zgodność wydajności serwera z wymogami regulacyjnymi. Dzięki rozszerzalnym opcjom, w tym gniazdom PCIe 5.0 i obsłudze do 32 gniazd DIMM, serwer ten został zaprojektowany tak, aby rozwijać się wraz z potrzebami organizacji, zapewniając niezawodne i bezpieczne środowisko komputerowe. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 8 |
| Lokalizacja | Region: Europa |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Xeon 6505P |
| Częstotliwość zegara | 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Ilość rdzeni | 12-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Główne cechy procesora | Liczba wątków - 24, 150W TDP, Intel Turbo Boost Technology 2, Technologia Hyper-Threading |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 48 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 48 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 64 GB (zainstalowane) / 256 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 6400 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 6400 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 32 (całkowita) / 30 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, gniazda 17-32 są dostępne wyłącznie w przypadku wersji z dwoma procesorami, HPE SmartMemory |
| Cechy konfiguracji | 2 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | HDD |
| Pojemność | 2 x 2.4 TB |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID - OCP 3.0 |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej | HPE MR408i-o Gen11 SPDM |
| Ilość kanałów | 8 |
| Wielkość bufora | 4 GB |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Pamięć video | 16 MB |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 8 (całkowity) / 6 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" x SFF |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 5.0 x16 - pełna wysokość, długość 9,5" (tryb x16) 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 5.0 x16 - połowa wysokości (tryb x16) 2 (całkowity) / 1 (wolna) x mezzanine Open Compute Project (OCP) 3.0 |
| Interfejsy | 1 x HPE iLO - Type C (1 z przodu) (port serwisowy) 1 x zarządzanie (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 przód) (Port Usługi iLO HPE) 5 x USB 3.2 Gen 1 - Type A (1 przedni, 2 tylne, 2 wewnętrzne) 1 x VGA (1 tylne) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | ACPI 6.5, PCIe 5.0, UEFI, SMBIOS 3.7, UEFI 2.10, UEFI Class 3, Redfish API, AES, TLS v1.2, DMTF, Active Directory v1.0, ASHRAE Class A3, ASHRAE Class A4, ErP Lot 9, WEEE 2002/95/EC, IPv6 Ready |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V |
| Moc wyjściowa | 1000 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Oprogramowanie | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (do pobrania za darmo), HPE OneView Advanced |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 4.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.46 cm |
| Głębokość | 77.31 cm |
| Wysokość | 4.29 cm |
| Waga | 14.87 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P89999-425 |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







