21775 zł
Cena netto: 17 703,25 zł
Cena netto: 17 703,25 zł
SKU: 7D9G1000EA-WS25
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Bundle LENOVO ThinkServer dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Produkt |
|
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkSystem |
| Seria produktu | ThinkSystem SR635 |
| Model produktu | ThinkSystem SR635 V3 |
| Kod producenta (MPN) | 7D9G1000EA |
| Typ obudowy | RACK |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor |
|
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Procesory AMD EPYC™ serii 9005 (Gen. 5, Turin) |
| Model procesora | EPYC™ 9015 |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 64 MB |
| TDP procesora | 125 W |
Pamięć RAM |
|
| Ilość slotów pamięci RAM | 12 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 3 TB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | RDIMM DDR5 ECC |
Kontroler RAID |
|
| Typ kontrolera RAID | Programowy |
Komunikacja |
|
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Zasilanie |
|
| Ilość maksymalna zasilaczy | 1 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 1100 W |
Sloty / Złącza |
|
| Ilość i typ gniazd PCIe | 5x Gen 5 |
Interfejsy WE/WY |
|
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 5 szt |
Gwarancja |
|
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne |
|
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Oprogramowanie | Windows Server 2025 Standard ROK |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7D9G1000EA-WS25 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







