27251 zł
Cena netto: 22 155,28 zł
Cena netto: 22 155,28 zł
SKU: 5039AD-I-OTO-53
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation Core dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście słuchawkowe | 1 |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 Typu-A | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość wewnętrznych portów USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Chipset płyty głównej | Intel® X299 |
| Gniazdo procesora | LGA 2066 (Socket R4) |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obsługiwane procesory | Intel® Core™ i5, i7, i9, Intel Core i9 Extreme Edition |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| System audio | 7.1 |
| Typ BIOS | UEFI |
| Wersja ACPI | 3.0 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Wersja SMBIOS | 2.7 |
| Procesor zintegrowany | Nie |
| TDP | 165 W |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR4-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Ilość slotów pamięci | 8 |
| Obsługiwane pojemności UDIMM | 4 GB, 8 GB, 16 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa Non-ECC | Tak |
| Obsługiwane częstotliwości pamięci | 1600, 1866, 2133, 2400, 2666 MHz |
| Maksymalna ilość RAM | 128 GB |
| Ethernet LAN | Tak |
| Kontrolery LAN | Aquantia AQC108, Intel® I210-AT |
| Technologia Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane nośniki danych | HDD, SSD |
| Obsługiwane rozmiary dysków | 2.5", 3.5" |
| Interfejsy dysków | M.2, Serial ATA III |
| Maksymalna liczba urządzeń pamięci masowej | 8 |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Typ obudowy | Mid-Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Typ produktu | Workstation barebone |
| Monitorowanie stanu komputera | FAN, Napięcie |
| Diody LED | HDD, Zasilanie |
| Włącznik/wyłącznik | Tak |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Wilgotność przechowywania | 5 – 95% |
| Zakres temperatur przechowywania | -40 – 70°C |
| Wilgotność podczas pracy | 8 – 90% |
| Zakres temperatur pracy | 10 – 35°C |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Sloty PCI Express x16 | 4 |
| Wersja PCI Express | 3.0 |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Ilość zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 Hz |
| Szerokość opakowania | 360.68 mm |
| Głębokość opakowania | 609.6 mm |
| Wysokość opakowania | 632.46 mm |
| Głębokość | 493 mm |
| Wysokość | 460 mm |
| Szerokość | 201 mm |
| Waga | 10,1 kg |
| Waga opakowania | 12,8 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 5039AD-I-OTO-53 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







