8633 zł
Cena netto: 7 018,70 zł
Cena netto: 7 018,70 zł
SKU: 5039C-T-OTO-16
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation Xeon dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Supermicro 5039C-T-OTO-15 |
| Procesor | Intel Xeon E-2278G |
| Liczba rdzeni CPU | 8 |
| Taktowanie CPU | 3.40 GHz |
| Pamięć cache | 16 MB Smart Cache |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maks. liczba procesorów | 1 |
| Chłodzenie CPU | Radiator + wentylator |
| Pamięć RAM (zainstalowana) | 16 GB |
| Typ pamięci | DDR4 2666 ECC UDIMM |
| Maksymalna pamięć RAM | 128 GB |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Dysk twardy HDD | 2 TB SATA III |
| Dysk SSD | 256 GB M.2 NVMe |
| Interfejs dysków | SATA III, M.2 NVMe |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Zasilacz | 500 W |
| Grafika zintegrowana | Intel UHD Graphics P630 |
| Obsługa monitorów | Do 2x 4K (4096×2160) |
| Zastosowanie | CAD / SOLIDWORKS / Revit / AutoCAD / Inventor |
| Funkcje | NVMe boot drive, upgrade-friendly design |
| Rozbudowa | Pamięć, dyski, GPU |
| Waga | 34.4 lbs (~15.6 kg) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 5039C-T-OTO-16 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







