42822 zł
Cena netto: 34 814,63 zł
Cena netto: 34 814,63 zł
SKU: 5049A-T-OTO-88
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation Xeon dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 Typu-A | 8 |
| Porty szeregowe | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Układ audio | RealTek ALC888S |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| System audio | 7.1 |
| Typ BIOS | UEFI |
| TPM | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Procesor wbudowany | Nie |
| TDP | 205 W |
| Ethernet LAN | Tak |
| Technologia Ethernet | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR4-SDRAM |
| Kanały pamięci | Dwukanałowy |
| Liczba slotów RAM | 12 |
| Typ slotów RAM | DIMM |
| Obsługiwane częstotliwości RAM | 2133, 2400, 2666, 2933 MHz |
| Maksymalna pamięć RAM | 3000 GB |
| RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Zintegrowana grafika | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Diody LED | Wentylator, HDD, Sieć, Zasilanie |
| Włącznik/wyłącznik | Tak |
| Zakres wilgotności pracy | 8 – 90% |
| Zakres temperatur pracy | 10 – 35°C |
| Częstotliwość AC | 50 – 60 Hz |
| Głębokość | 648 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 452 mm |
| Waga | 32,2 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 5049A-T-OTO-88 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







