53580 zł
Cena netto: 43 560,98 zł
Cena netto: 43 560,98 zł
SKU: 5049A-TR-OTO-10
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation CSE-747BTS-R2K20BP dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel® C621 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2666, 2933 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 3000 GB |
| Ilość slotów DIMM | 12 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Obsługiwane rozmiary dysków | 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków | SATA III, SAS-3 |
| Przemieszczanie wnęki HDD | Tak |
| Obudowa | Rack (4U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność (przechowywanie) | 5 – 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 60°C |
| Zakres wilgotności pracy | 8 – 90% |
| Zakres temperatur pracy | 10 – 35°C |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| Typ BIOS | AMI |
| Redundantne zasilanie (RPS) | Tak |
| Certyfikat zasilacza | 80 PLUS Titanium |
| Waga produktu | 25,85 kg |
| Głębokość | 673 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 460 mm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 5049A-TR-OTO-10 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







