59171 zł
Cena netto: 48 106,50 zł
Cena netto: 48 106,50 zł
SKU: 7039A-I-OTO-11
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation 2x dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość złączy SATA III | 10 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Układ płyty głównej | Intel® C621 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Rodzina procesora | Intel |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Typ magistrali systemowej | Ultra Path Interconnect (UPI) |
| Szybkość magistrali systemowej | 10,4 GT/s |
| Procesor wbudowany | Nie |
| ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane częstotliwości RDIMM | 2133, 2400, 2666 |
| Maksymalna pamięć RDIMM | 512 GB |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 2000 GB |
| Prędkość transferu danych Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Obsługiwane rozmiary dysków | 3.5", 5.25" |
| Ilość obsługiwanych dysków | 6 |
| Typ interfejsu dysków twardych | Serial ATA III |
| Kieszenie HDD z wymianą podczas pracy | Nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Monitorowanie stanu komputera | CPU, FAN, Temperatura |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | 2.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Diody LED | HDD, Sieć, Zasilanie |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas przechowywania | 5 - 95 |
| Zakres temperatur przechowywania | -40 - 70 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 8 - 90 |
| Zakres temperatur pracy | 10 - 35 °C |
| Gniazda PCI Express x8 | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 | 4 |
| Wersja PCI Express | 3.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zrównoważonego rozwoju | RoHS |
| Zasilanie | 1200 W |
| Głębokość | 525.3 mm |
| Szerokość | 193 mm |
| Wysokość | 424 mm |
| Waga | 18100 g |
| Kod HS | 84714100 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7039A-I-OTO-11 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







