54600 zł
Cena netto: 44 390,24 zł
Cena netto: 44 390,24 zł
SKU: 7049A-T-OTO-10
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation 2x dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość złączy SATA III | 10 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Układ płyty głównej | Intel® C621 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 10,4 GT/s |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2133, 2400, 2666 |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 512 GB |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2000 GB |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Model karty graficznej on-board | Aspeed AST2500 |
| Obudowa | Rack (4U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | HDD, Grzanie, Sieć, Zasilanie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 went. |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor, FAN, Temperatura |
| Obsługa Backplanes | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| PCI Express x8 slots | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 4 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zasilanie | 1200 W |
| Waga produktu | 32200 g |
| Głębokość produktu | 648 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 452 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84714100 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7049A-T-OTO-10 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







