20884 zł
Cena netto: 16 978,86 zł
Cena netto: 16 978,86 zł
SKU: 743AC-1200B-SQ-OTO-40
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation AMD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Format obudowy | 4U – obsługa płyt głównych E-ATX i ATX do 12" x 13" |
| Obsługa procesorów | Pojedyncze i podwójne procesory Intel® oraz AMD |
| Wysokość | 452 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Głębokość | 647 mm |
| Waga netto | 24,04 kg |
| Waga brutto | 25,4 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x G) | 625 x 356 x 795 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sloty rozszerzeń | 7 pełnowymiarowych slotów |
| Kieszenie na dyski | 8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA z SGPIO |
| Backplane | 8-portowy backplane SAS3/SAS2/SATA3 12 Gbps dla obudów SC743/SC745 |
| Zatoki na napędy peryferyjne | 2 x standardowa zatoka 5.25" |
| Klatka dysków | Obracana o 90° |
| Przycisk zasilania | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | 2x LED aktywności sieci, LED awarii wentylatora/przegrzania, LED aktywności HDD, LED zasilania, LED UID |
| Porty przednie | 2 x USB 3.0 |
| Wentylatory | 2 x 80 mm PWM (środkowe), 1 x 92 mm PWM (tylny) |
| Zakres temperatur pracy | 5°C – 35°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40°C – 70°C |
| Wilgotność podczas pracy | 8% – 90% (bez kondensacji) |
| Wilgotność podczas przechowywania | 5% – 95% (bez kondensacji) |
| Typ zasilacza | PS2/ATX 1000/1200W wielowyjściowy, Platinum, cichy, z PMBus |
| Sprawność zasilacza | 93% |
| Moc wyjściowa | 1000W (100–114.9Vac), 1200W (114.9–240Vac) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50–60 Hz |
| Wymiary zasilacza | 185 x 150 x 86 mm |
| Typ wyjścia | 24-pin ATX |
| Linia -12V | Max 0.3A |
| Linia +12V | Max 83A (100–115Vac), Max 99A (115–240Vac) |
| Linia +5V | Max 20A |
| Linia +3.3V | Max 20A |
| Linia +5Vsb | Max 3A |
| Linia +12Vsb | N/D |
| Certyfikat zasilacza | Platinum Certified |
| Certyfikaty bezpieczeństwa / EMC | BSMI, CCC, CE/EMC, FCC Class B, TUV/CB, UL/CUL |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 743AC-1200B-SQ-OTO-40 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







