42825 zł
Cena netto: 34 817,07 zł
Cena netto: 34 817,07 zł
SKU: 743AC-1200B-SQ-OTO-83
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation AMD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Format obudowy | Full Tower |
| Typ obudowy | Serwer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, EATX, micro ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Ilość wewnętrznych zatok 3.5" | 8 |
| Ilość zewnętrznych zatok 5.25" | 3 |
| Ilość slotów rozszerzeń | 7 |
| Okno boczne | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk zasilania | Tak |
| Diody LED | Awaria wentylatora, HDD, Sieć, Zasilanie, Status |
| Certyfikaty | BSMI, CCC, CE/EMC, FCC Class B, TUV/CB, UL/CUL |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Umiejscowienie zasilacza | Tył |
| Obsługa redundantnego zasilacza (RPS) | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 Hz |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 Typu-A | 2 |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 2 x 80 mm |
| Obsługiwane średnice wentylatorów bocznych | 80 mm |
| Zainstalowany wentylator tylny | 1 x 92 mm |
| Obsługiwane średnice wentylatorów tylnych | 92 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 27 dB |
| Obsługiwane rozmiary dysków HDD | 3.5" |
| Hot-swap | Tak |
| Zakres temperatur pracy | 5 – 35 °C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40 – 70 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 8 – 90% |
| Wilgotność względna podczas przechowywania | 5 – 95% |
| Szerokość | 178 mm |
| Głębokość | 647 mm |
| Wysokość | 452 mm |
| Waga | 24 kg |
| Szerokość opakowania | 625 mm |
| Głębokość opakowania | 795 mm |
| Wysokość opakowania | 356 mm |
| Waga opakowania | 25,4 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 743AC-1200B-SQ-OTO-83 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







