84966 zł
Cena netto: 69 078,05 zł
Cena netto: 69 078,05 zł
SKU: 747BTQ-R2K04B-OTO-16
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation AMD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | SuperChassis 747BTQ-R2K04B |
| Wysokość | 460 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Głębokość | 673 mm |
| Waga brutto | 28,12 kg |
| Waga netto | 27,22 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x G) | 691 x 330 x 970 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk zasilania | Tak |
| Diody LED | 2x LED aktywności sieci |
| Porty przednie | 2 x USB 3.0, 2 x Audio Jack |
| Wentylatory | 2 x 80 mm hot-swap PWM, 4 x 92 mm hot-swap |
| Zakres temperatur pracy | 5°C – 35°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40°C – 70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 8% – 90% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna podczas przechowywania | 5% – 95% (bez kondensacji) |
| Typ zasilacza | 1U 2000W Titanium redundantny z PMBus |
| Sprawność zasilacza | 96% |
| Moc wyjściowa | 1000W (100–127Vac), 1800W (200–220Vac), 1980W (220–230Vac), 2000W (200–240Vac / 230–240Vac) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50–60 Hz |
| Wymiary zasilacza | 336 x 76 x 40 mm |
| Typ wyjścia | Backplanes (gold finger) |
| Linia +12V | Max 83.3A – 166.7A (zależnie od napięcia wejściowego) |
| Linia +5Vsb | Max 1A |
| Dystrybutor zasilania | PDB-PT747-4648 |
| Wyjścia zasilania | O/P: 12/212 |
| Linia +5V | Max 30A |
| Linia +3.3V | Max 24A |
| Linia -12V | Max 0.6A |
| Certyfikat zasilacza | Titanium Certified |
| Certyfikaty bezpieczeństwa / EMC | BSMI, CCC, CE/EMC, FCC Class A, UL/CB, UL/CUL |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 747BTQ-R2K04B-OTO-16 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







