5374 zł
Cena netto: 4 369,11 zł
Cena netto: 4 369,11 zł
SKU: AS -1013S-MTR
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer H11SSL-I-P dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 4 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Socket SP3 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 1 TB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 8 (całkowita) / 8 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, 8 kanałów |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 4 |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | 1 x NVMe |
| Ilość kanałów | 1 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2500 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I210 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.3, IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa ACPI, obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x16 - pół długości, pełna wysokość 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280/22110 |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 3 x USB 3.0 (2 tylne, 1 wewnętrzny) 1 x VGA 2 x USB 2.0 1 x zarządzanie - RJ-45 1 x szeregowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | CPU Heatsink, tarcza wzmacniająca |
| Dołączone przewody | Kabel Serial ATA (4 szt.) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, RoHS, ACPI 5.1 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 400 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 50.3 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 9.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 15 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AS -1013S-MTR |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







