60511 zł
Cena netto: 49 195,93 zł
Cena netto: 49 195,93 zł
SKU: AS -5014A-TT-OTO-11
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperWorkstation AMD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | AS -5014A-TT |
| Płyta główna | Super M12SWA-TF |
| Obsługa procesorów | 1 procesor AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 3000/5000 WX-Series |
| Maksymalna liczba rdzeni/wątków | Do 64 rdzeni / 128 wątków |
| Maksymalna pamięć cache CPU | Do 256 MB |
| Obsługiwane TDP procesora | Do 280W (chłodzenie powietrzem lub cieczą) |
| Maksymalna liczba GPU | 1x quad-slot / 2x triple-slot / 4x dual-slot / 4x single-slot |
| Obsługiwane GPU NVIDIA | RTX 3090, RTX 4000 Ada, RTX 4080, RTX 4090, RTX 5000 Ada, RTX 6000 Ada, RTX A2000, A4000, A4500, A5000, A6000, GeForce RTX 5080 |
| Obsługiwane GPU AMD | Radeon Pro W6800, W7500, W7800 |
| Certyfikacja GPU | Nvidia Certified |
| Ilość slotów pamięci | 8 DIMM |
| Maksymalna pamięć RAM | Do 1 TB ECC DDR4 RDIMM/LRDIMM 3200 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.2V |
| Łączność sieciowa | 1x RJ45 10GbE (Marvell® AQC113C), 1x RJ45 1GbE (Intel® I210-AT) |
| IPMI | IPMI 2.0 z virtual media over LAN i KVM-over-LAN |
| Porty LAN | 1x RJ45 10GbE, 1x RJ45 1GbE |
| Porty USB tylne | 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 5x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Porty USB przednie | 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Port VGA | 1 |
| Port COM | 1 |
| Audio | 7.1 HD Audio |
| TPM | 1x złącze TPM |
| Typ BIOS | AMI 256MB SPI Flash |
| Oprogramowanie zarządzające | SuperCloud Composer, SSM, SUM, SD5, SDO, TAS, SAA, IPMICFG, SMCIPMITool, IPMIView |
| Zarządzanie energią | ACPI 6.0 |
| TPM 2.0 | Tak |
| Monitorowanie wentylatorów | Kontrola prędkości i statusu |
| Monitorowanie temperatur | CPU i obudowa, CPU Thermal Trip, I²C Temperature Sensing |
| Monitorowanie napięć | CPU Core, +3.3V, +12V, +3.3Vstb, +5Vstb, Vcore, Vmem |
| Format obudowy | 5U Full Tower Rackmount |
| Model obudowy | CSE-GS7A-2000B |
| Wysokość | 535 mm |
| Szerokość | 222 mm |
| Głębokość | 573 mm |
| Wymiary opakowania | 27.8" x 14.6" x 28.5" |
| Waga brutto | 17,74 kg |
| Waga netto | 14,9 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski przednie | LED light bar ON/OFF, Power On/Off |
| Diody LED | LED zasilania |
| Porty przednie | Audio Jack, USB 2.0, USB 3.0 Gen1 Type-A, USB 3.0 Gen1 Type-C |
| Sloty PCIe | 6x PCIe 4.0 x16 FHFL |
| Sloty M.2 | 4x M.2 PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Zatoki na dyski | 2x przednie 2.5" SATA, 4x wewnętrzne 3.5" SATA |
| Zatoki peryferyjne | 2x 5.25" |
| Wentylatory | 1x tylny 120 mm, do 2x przednich 120 mm |
| Chłodzenie cieczą | Opcjonalne Direct to Chip (D2C) Cold Plate |
| Zasilacz | 1x 2000W Platinum (92%) |
| Wymiary zasilacza | 150 x 86 x 200 mm |
| Napięcie wejściowe | 100–240Vac |
| Moc zasilacza | 1200W (100–115Vac), 1500W (115–200Vac), 2000W (200–264Vac) |
| Linia +12V | Max 100A / 125A / 166.6A zależnie od napięcia |
| Linia 5V SB | Max 4A |
| Typ wyjścia zasilacza | 24-pin ATX |
| Zgodność RoHS | Tak |
| Temperatura pracy | 10°C – 35°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C – 60°C |
| Wilgotność podczas pracy | 8% – 90% |
| Wilgotność podczas przechowywania | 5% – 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AS -5014A-TT-OTO-11 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







