4544 zł
Cena netto: 3 694,31 zł
Cena netto: 3 694,31 zł
SKU: AS -5019D-FTN4
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer SoC dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD EPYC Embedded 3251 |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 512 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 4 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Load-Reduced DIMM (LRDIMM) |
| Obsługiwany RAM | 256 GB rejestrowana - ECC 512 GB Load-Reduced - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 4 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2500 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 4 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I350-AM4 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.3, IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa ACPI, obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny 2 x 2,5" / 1 x 3,5" współdz. |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x16 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (Key M) |
| Interfejsy | 4 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x VGA (1 z przodu) 2 x USB 3.0 (2 z przodu) 1 x zarządzanie - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Karta rozszerzająca |
| Dołączone przewody | Kabel Serial ATA |
| Zgodność z normami | Plug and Play, RoHS, ACPI 5.1 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Korekta współczynnika mocy | Tak |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 24.9 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 3.62 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 5.44 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AS -5019D-FTN4 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







