810 zł
Cena netto: 658,54 zł
Cena netto: 658,54 zł
SKU: CSE-510FT-203B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | SuperChassis |
| Format obudowy | 1U Rackmount – CSE-510FT-203B |
| Wymiary (szer. × gł. × wys.) | 437 × 287 × 43 mm |
| Waga | Brutto: 6,4 kg / Netto: 4,54 kg |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Obsługiwane płyty główne | uATX 24,38 × 24,38 cm |
| Kompatybilne procesory | Pojedynczy procesor Intel |
| Sloty rozszerzeń | 1 × Half Height / Half Length |
| Zatoki dyskowe | 2 × hot-swap 2.5" SATA3 (maks. grubość dysku 12 mm) |
| Przyciski panelu przedniego | Power On/Off, Reset systemu |
| Diody LED | LED zasilania, aktywności dysku, 2 × LED aktywności sieci, LED informacji systemowej |
| Zasilacz | 200 W AC-DC Low Noise z PFC |
| Certyfikat zasilacza | 80 PLUS Gold |
| Temperatura pracy | 10°C do 40°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność podczas pracy | 8% do 90% (bez kondensacji) |
| Wilgotność podczas przechowywania | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Zgodność ze standardami | RoHS |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-510FT-203B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







