608 zł
Cena netto: 494,31 zł
Cena netto: 494,31 zł
SKU: CSE-512-203B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis CSE-512-203B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 1U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | ATX |
| Płyty główne | ATX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 1 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 1 |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 100 mm wentylator x 1 / 5000 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" Slim Line |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x pół długości, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB 2.0 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, CCC, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Cechy zasilacza | Korekcja zasilania typu Power Factor (PFC) |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.6 cm |
| Głębokość | 35.6 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-512-203B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







