1397 zł
Cena netto: 1 135,77 zł
Cena netto: 1 135,77 zł
SKU: CSE-513BTQC-350B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Complete dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 1U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | Extended ATX, ATX |
| Maksymalne Zgodne Wymiary | 30.5 cm x 33 cm |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 2 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | 40 x 40 x 28 mm wentylator x 4 / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wymiana podczas pracy - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x pół długości, pełna wysokość |
| Interfejsy | 4 x USB 4 x LAN 1 x VGA |
| Różne | |
| Zgodność z normami | BSMI, CCC, CE/EMC, certyfikat FCC Class B, TUV, CB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 350 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 38.1 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 49.5 cm |
| Głębokość transportowa | 56.9 cm |
| Wysokość transportowa | 17.5 cm |
| Waga transportowa | 6.58 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-513BTQC-350B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







