2514 zł
Cena netto: 2 043,90 zł
Cena netto: 2 043,90 zł
SKU: CSE-514-R407W
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis 1U dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 1U |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 2 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 40 x 40 x 56 mm wentylator x 4 Wewnętrzny: podłączenie wentylatora x 2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x pełna wysokość 1 x niskoprofilowe |
| Różne | |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 400 wat |
| Cechy zasilacza | Korekcja zasilania typu Power Factor (PFC) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 42.9 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.6 cm |
| Głębokość transportowa | 20.3 cm |
| Wysokość transportowa | 61 cm |
| Waga transportowa | 8.16 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-514-R407W |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







