1228 zł
Cena netto: 998,37 zł
Cena netto: 998,37 zł
SKU: CSE-732D4F-903B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis CSE-732D4F-903B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Wieża |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | ATX, microATX, Extended ATX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 4 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 3 |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Tył: 120 mm wentylator x 1 / wyjście / 1850 rpm / 21dB Whisper-Quiet Operation |
| Cechy szafki systemowej | Wnęki dysków bez wkrętów, obrotowa klatka napędu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x dostęp przedni - 3,5" 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x pełna długość, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB 2.0 1 x wejście liniowe audio - mini jack 1 x wyjście liniowe audio - mini jack 2 x USB 3.0 2 x FireWire - FireWire 6-pin |
| Różne | |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, CCC, EMC, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 900 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19.3 cm |
| Głębokość | 52.53 cm |
| Wysokość | 42.4 cm |
| Waga | 13.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-732D4F-903B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







