2183 zł
Cena netto: 1 774,80 zł
Cena netto: 1 774,80 zł
SKU: CSE-743AC-668B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Wieża - 4U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | ATX, microATX, Extended ATX |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 3 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 8 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 80 x 80 x 38 mm wentylator x 4 / 5400 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Cechy szafki systemowej | Blokada panelu przedniego, obudowa z detekcją intruza |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 8 (całkowity) / 8 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" 3 (całkowity) / 3 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x pełna długość, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB 3.0 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Płyta montażowa SAS / SATA |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, UL, TUV, BSMI, cUL, CB, CCC, CE/EMC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 668 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.8 cm |
| Głębokość | 64.7 cm |
| Wysokość | 45.2 cm |
| Waga | 23.59 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-743AC-668B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







