2369 zł
Cena netto: 1 926,02 zł
Cena netto: 1 926,02 zł
SKU: CSE-743TQ-903B-SQ
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Wieża - 4U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | Extended ATX, ATX |
| Maksymalne Zgodne Wymiary | 30.5 cm x 33 cm |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 3 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 8 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 80 mm wentylator x 2 / 2800 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) Tył: 90 mm wentylator x 1 / 2700 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Cechy szafki systemowej | Panel drzwi przednich, wnęki napędów 5,25 o zakresie ruchu 90 stopni |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 8 (całkowity) / 8 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" 3 (całkowity) / 3 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x pełna długość, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB 3.0 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Płyta montażowa SAS |
| Zgodność z normami | BSMI, CCC, CE/EMC, certyfikat FCC Class B, TUV, CB, UL, cUL |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 900 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.8 cm |
| Głębokość | 64.7 cm |
| Wysokość | 45.2 cm |
| Waga | 24.04 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 62.5 cm |
| Głębokość transportowa | 79.5 cm |
| Wysokość transportowa | 35.6 cm |
| Waga transportowa | 25.4 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-743TQ-903B-SQ |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







