3565 zł
Cena netto: 2 898,37 zł
Cena netto: 2 898,37 zł
SKU: CSE-815TQ-R654CB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 1U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | Extended ATX |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 1 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 4 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | 40 x 40 x 56 mm wentylator x 4 / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Cechy szafki systemowej | Obsługa SCSI Enclosure Services (SES2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" Slim Line |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x pełna długość, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB - (opcja) 1 x szeregowo - DB-9 - (opcja) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Płyta montażowa SAS / SATA |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, CCC, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | DC -44 -72 V |
| Moc wyjściowa | 650 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 30 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-815TQ-R654CB |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







