5169 zł
Cena netto: 4 202,44 zł
Cena netto: 4 202,44 zł
SKU: CSE-826BAC4-R920WB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis CSE-826BAC4-R920WB dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 2U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Wzbogacone rozszerzone ATX |
| Płyty główne | Extended ATX, enhanced extended ATX |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 12 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 80 x 80 x 38 mm wentylator x 3 / 7000 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) 60 mm podłączenie wentylatora x 5 |
| Cechy szafki systemowej | Obudowa z detekcją intruza |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 12 (całkowity) / 12 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x pół długości, pełna wysokość 3 x niskoprofilowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Szyny montażowe, płyta montażowa SAS / SATA, kierownica napowietrzna, płyta panelu sterowania |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, UL, TUV, BSMI, cUL, CB, CCC, EMC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 920 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 64.7 cm |
| Wysokość | 8.9 cm |
| Waga | 18.14 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-826BAC4-R920WB |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







