4430 zł
Cena netto: 3 601,63 zł
Cena netto: 3 601,63 zł
SKU: CSE-835TQ-R921B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 3U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | Extended ATX, ATX |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 2 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 8 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED, napęd DVD-ROM |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 80 x 80 x 38 mm wentylator x 3 / 7000 rpm / obsługa Pulse-width modulation (PWM) — wymiana podczas pracy Tył: 80 x 80 x 32 mm wentylator x 2 / wyjście / 6700 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) |
| Cechy szafki systemowej | Obudowa z detekcją intruza |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 8 (całkowity) / 8 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" 2 (całkowity) / 2 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x pełna długość, pełna wysokość |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kierownica napowietrzna, płyta montażowa SAS, szyny montażowe |
| Zgodność z normami | BSMI, CCC, CE/EMC, certyfikat FCC Class B, CB, cUL, TUV, UL |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wydajność zasilania (jednej części) | 920 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 920 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 64.7 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 67.6 cm |
| Głębokość transportowa | 86.1 cm |
| Wysokość transportowa | 33 cm |
| Waga transportowa | 34.02 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-835TQ-R921B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







