1796 zł
Cena netto: 1 460,16 zł
Cena netto: 1 460,16 zł
SKU: CSE-842TQC-668B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis Black dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 4U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne | ATX, microATX, Extended ATX |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 3 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 5 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Przód: 90 mm wentylator x 1 / 5000 rpm / dodawanie bez przerywania pracy Tył: 80 mm wentylator x 2 / 9400 rpm / obsługa modulacji szerokości impulsów (PWM), hot-swap, nadmiarowe |
| Cechy szafki systemowej | Obudowa z detekcją intruza |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 5 (całkowity) / 5 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" 3 (całkowity) / 3 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x pełna długość, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x USB 2.0 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Płyta montażowa SAS / SATA |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 668 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 52.1 cm |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 65 cm |
| Głębokość transportowa | 34.3 cm |
| Wysokość transportowa | 73.7 cm |
| Waga transportowa | 11.34 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-842TQC-668B |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







