10045 zł
Cena netto: 8 166,67 zł
Cena netto: 8 166,67 zł
SKU: CSE-847BE1C4-R1K23LPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis 4U dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ obudowy | Montowany w stojaku - 4U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej | Wzbogacone rozszerzone ATX |
| Płyty główne | ATX, microATX, enhanced extended ATX |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 36 |
| Interfejs napędu typu hot-swap | SATA/SAS |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Kolor | Czarny |
| System chłodzący | Wewnętrzny: 80 x 80 x 38 mm wentylator x 7 / 7000 rpm / obsługa modulacji szerokości impulsów (PWM), hot-swap, nadmiarowe |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 36 (całkowity) / 36 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń | 7 x niskoprofilowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Szyny montażowe, kierownica napowietrzna, płyta bazowa SAS3, płyta panelu sterowania |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, EMC, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wydajność zasilania (jednej części) | 1200 wat |
| Wymagane napięcie | AC 180/240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 1200 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 69.9 cm |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 30 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-847BE1C4-R1K23LPB |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







