17816 zł
Cena netto: 14 484,55 zł
Cena netto: 14 484,55 zł
SKU: CSE-946LE1C-R1K66JBOD
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Chassis 4U dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Obudowa pamięci masowej |
| Rodzaj obudowy | Do montowania w stojaku - 4U |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Obudowy | |
| Ilość zainstalowanych urządzeń / modułów | 0 |
| Ilość obsługiwanych urządzeń / modułów | 45 |
| Obsługiwane napędy | SATA-600 / SAS-3 |
| Procesor | |
| CPU | Bez CPU |
| Dysk twardy | |
| Typ | Brak HDD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki | 45 (całkowity) / 45 (wolna) x wymiana podczas pracy - 3,5" |
| Różne | |
| Cechy | Kontrolka LED, wbudowane 5 wentylatorów, Intelligent Platform Management Interface (IPMI), SCSI Enclosure Services 3 (SES3) |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, IEC 60950, EMC, FCC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | 2 x wewnętrzne źródło mocy |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Moc wyjściowa | 1600 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 66 cm |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Waga | 38.56 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSE-946LE1C-R1K66JBOD |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







