14900 zł
Cena netto: 12 113,82 zł
Cena netto: 12 113,82 zł
SKU: SSG-6039P-E1CR16H
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO Storage system dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 3U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 16 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Socket P |
| Typ chipsetu | Intel C624 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 2 TB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 16 (całkowita) / 16 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, 3DS Load-Reduced DIMM (LRDIMM) |
| Obsługiwany RAM | 2 TB 3DS Load-Reduced - ECC 512 GB rejestrowana - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SAS 12Gb/s |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej | Broadcom SAS3108 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, RAID 60 |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | 1 x RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2500 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel X557 |
| Protokół komunkacyjny danych | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa ACPI, obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 16 (całkowity) / 16 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 16 (całkowity) / 16 (wolna) x DIMM 288-pin 3 PCIe 3.0 x16 4 PCIe 3.0 x8 |
| Interfejsy | 2 x LAN (10Gigabit Ethernet) 1 x zarządzanie 3 x USB 3.0 (1 wewnętrzny) 1 x szeregowe 1 x VGA |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x CPU Heatsink |
| Dołączone przewody | Kabel mini SAS HD (4 szt.) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 1200 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Wydajność | 96% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 64.8 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Waga | 21.8 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SSG-6039P-E1CR16H |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







