1785 zł
Cena netto: 1 451,22 zł
Cena netto: 1 451,22 zł
SKU: SYS-1018L-MP
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer Embedded dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | USFF |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA1150 |
| Typ chipsetu | Intel H81 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) |
| Technologia | DDR3 SDRAM - bez ECC |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 204-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 2 |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | 1 x SATA - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 3Gb/s |
| Ilość kanałów | 2 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Bez karty grafiki |
| Wyjście sygnału audio | |
| Typ | Zintegrowany |
| Tryb wyjścia dźwięku | Kanał 7.1 surround |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Praca w sieci | |
| Typ | Zintegrowany |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I217, Intel I210-AT |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x SO-DIMM 204-pin 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Mini PCIe 2.0/mSATA |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 4 x USB 2.0 (2 z przodu, 2 z tyłu) 1 x DVI-I 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x słuchawki - mini jack (1 z przodu) 1 x mikrofon - mini jack (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x wejście liniowe audio - mini jack 1 x wyjście liniowe audio - mini jack |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | CPU Heatsink |
| Cechy | UEFI BIOS |
| Zgodność z normami | Plug and Play, ACPI 2.0, RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Moc wyjściowa | 80 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Głębokość | 19.5 cm |
| Wysokość | 6.8 cm |
| Waga | 1.75 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-1018L-MP |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







