8240 zł
Cena netto: 6 699,19 zł
Cena netto: 6 699,19 zł
SKU: SYS-1028R-MCTR
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO system dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 1 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 8 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA2011-v3 |
| Typ chipsetu | Intel C612 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 512 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 8 (całkowita) / 8 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, Load-Reduced DIMM (LRDIMM) |
| Obsługiwany RAM | 512 GB Load-Reduced - ECC 256 GB rejestrowana - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SAS 12Gb/s |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej | LSISAS3108 |
| Ilość kanałów | 8 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, RAID 60 |
| Wielkość bufora | 2 GB |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | 1 x SATA - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 6 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Typ | Zintegrowany |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2400 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ | Zintegrowany |
| Porty Ethernet | 2 x 10 Gigabit Ethernet, 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel X540, Intel I210 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa ACPI, obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 8 (całkowity) / 8 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 8 (całkowity) / 8 (wolna) x DIMM 288-pin 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x8 - pół długości, pełna wysokość |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x zarządzenie (NIC) 2 x USB 3.0 1 x VGA 1 x USB 2.0 (1 wewnętrzny) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x CPU Heatsink, tarcza wzmacniająca, karta rozszerzająca |
| Dołączone przewody | Kabel mini SAS HD (2 szt.) |
| Cechy | UEFI BIOS |
| Zgodność z normami | Plug and Play, APM 1.2, RoHS, ACPI 4.0 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 600 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 50.85 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-1028R-MCTR |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







